Врач стоматолог Особа Нестор Богданович

Врач стоматолог ОСОБА НЕСТОР БОГДАНОВИЧ

Врач — стоматолог-хирург, имплантолог. За более чем 4 года непрерывной практики в имплантации доктор глубоко уважаем своими благодарными пациентами.
Нестор Богданович регулярно посещает профильные конгрессы и вносит новые методики в свою повседневную практику, что позволяет ему добиваться прекрасных клинических результатов.

Профиль: Хирург, Имплантолог
Опыт работы: с 2016 года
Посыл врача

Делай то, что любишь и люби то, что делаешь

Видео с доктором
Обучение
2018
  • Семинар «Ценность времени в имплантологии» (Novodent).
  • Лекция и практическая часть «Моделирование мягких тканей для увеличения объема кости» (Up&Do).
  • Hands-on course «Easy and Predictable alveolar bone augmentation techniques (Ossbuilder & ESSET Kit)» (Research & Education Center Osstem Implant).
  • Hands-on course «Smile design and makeovers» (Belograd BG).
2019
  • Теоретико-практический курс «Имплантация All on X» (Dentline Study Club).
  • Теоретико-практический курс «АббатMAN» (Global Dental Education).
  • The congress of Vienna School of Interdisciplinary Dentistry (UP&DO).
2020
  • The course «The treatment of the atropic posterior maxilla» (Kyiv, Global Dental).
2021
  • Курс «Основы миниинвазивных техник, разрезов и швов» (International Team for Implantology).

Отзывы

Реальные отзывы о стоматологии от наших пациентов
Юлия Янковская
Вирішила поставити брекет систему. Але щоб потім не було проблем, треба зробити все правильно. Для початку я пройшла чисту у пародонтолога Ксенії Сергіївни, і за одне мене навчили правильно робити щоденну гігієну порожнини рота. Потім був терапевт Лінда Ігорівна, котра дуже професійно і швидко вилікувала мені проблемні зуби. А також звичайно довелося зіткнувся з видаленням зубів мудрості, в цій справі довірилася хірурга Нестору Богдановичу. Ну і звичайно ортодонт Анна Сергіївна на фініші. Загалом однозначно рекомендую клініку .І чистота в самій стоматології на вишем рівні. Дякую за хорошу роботу і великий крок до красивої і здорової посмішки.
Лечащие врачи:
Особа Нестор Богданович
Мартынчук Анна Сергеевна
Антон Савицкий
Почав лікуватися в цій клініці і дуже задоволений. Ціни не найдешевші, але обслуговування на найвищому рівні! Після безкоштовної консультації зіставили повний план лікування, сподобалось що кожен раз фотографують щелепи і ведуть аналіз моєї ситуації. Вже полікували шість зубів і чотири видалили. Так, справи в мене так собі в мої 28 рочків. І це тільки початок, планую продовжувати в цій клініці. Окрема подяка моєму хірургу Нестору Богдановичу!!!!! Професійний лікар, приємна людина, дуже відповідально відноситься до роботи. Також дякую, що дуже обережно і безболісно видаляв корені зуба, бо через запалення під ними анестезія працювала не повністю. Будемо співпрацювати, дякую, успіхів!!!
Лечащие врачи:
Особа Нестор Богданович
Все отзывы
Запись на прием

Выберите удобное для Вас время и день приема

Время