Особа Нестор Богданович

ОСОБА НЕСТОР БОГДАНОВИЧ

Врач – стоматолог-хирург, имплантолог. За более чем 4 года непрерывной практики в имплантации доктор глубоко уважаем своими благодарными пациентами.
Нестор Богданович регулярно посещает профильные конгрессы и вносит все новые и новые методики в свою повседневную практику, что позволяет ему добиваться прекрасных клинических результатов.

Профиль: Хирург, Имплантолог
Опыт работы: с 2016 года

Посыл врача

Делай то, что любишь и люби то, что делаешь

Обучение

2018 год
  • Семинар “Ценность времени в имплантологии” (Novodent).
  • Лекция и практическая часть “Моделирование мягких тканей для увеличения объема кости” (Up&Do).
  • Hands-on course “Easy and Predictable alveolar bone augmentation techniques (Ossbuilder & ESSET Kit)” (Research & Education Center Osstem Implant).
  • Hands-on course “Smile design and makeovers” (Belograd BG).
2019 год
  • Теоретико-практический курс “Имплантация All on X” (Dentline Study Club).
  • Теоретико-практический курс “АббатMAN” (Global Dental Education).
  • The congress of Vienna School of Interdisciplinary Dentistry (UP&DO).
2020 год
  • The course “The treatment of the atropic posterior maxilla” (Kyiv, Global Dental).
2021 год
  • Курс “Основы миниинвазивных техник, разрезов и швов” (International Team for Implantology).
Отзывы
Реальные отзывы от наших пациентов
Юлия Янковская
Вирішила поставити брекет систему. Але щоб потім не було проблем, треба зробити все правильно. Для початку я пройшла чисту у пародонтолога Ксенії Сергіївни, і за одне мене навчили правильно робити щоденну гігієну порожнини рота. Потім був терапевт Лінда Ігорівна, котра дуже професійно і швидко вилікувала мені проблемні зуби. А також звичайно довелося зіткнувся з видаленням зубів мудрості, в цій справі довірилася хірурга Нестору Богдановичу. Ну і звичайно ортодонт Анна Сергіївна на фініші. Загалом однозначно рекомендую клініку .І чистота в самій стоматології на вишем рівні. Дякую за хорошу роботу і великий крок до красивої і здорової посмішки.
Антон Савицкий
Почав лікуватися в цій клініці і дуже задоволений. Ціни не найдешевші, але обслуговування на найвищому рівні! Після безкоштовної консультації зіставили повний план лікування, сподобалось що кожен раз фотографують щелепи і ведуть аналіз моєї ситуації. Вже полікували шість зубів і чотири видалили. Так, справи в мене так собі в мої 28 рочків. І це тільки початок, планую продовжувати в цій клініці. Окрема подяка моєму хірургу Нестору Богдановичу!!!!! Професійний лікар, приємна людина, дуже відповідально відноситься до роботи. Також дякую, що дуже обережно і безболісно видаляв корені зуба, бо через запалення під ними анестезія працювала не повністю. Будемо співпрацювати, дякую, успіхів!!!
Запись на прием

Выберите удобное для Вас время и день приема

Время